Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО СЕРІАЛУ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО СЕРІАЛУ
відбудеться 12 липня 2011 року в приміщенні прес-клубу «Ділове слово». Стрічка створена Сіверським інститутом регіональних досліджень за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Організації-партнери – Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, держаних підприємств, установ і організацій» та Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія «Сівер-Центр».
Автор та ведучий стрічки – кандидат історичних наук Володимир Бойко (Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій). Автори сценарію – доктор історичних наук, професор Сергій Леп’явко (Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя) та Володимир Бойко. Режисер монтажу – Галина Загороднюк (ДТРК «Культура»), консультант – Наталія Сущева (Перший діловий телевізійний канал), оператор-постановник – Олександр Довбенко (ЧОДТРК «Сівер-Центра»).
Автори проекту мали на меті створення першого в Україні спеціалізованого документального серіалу, який привертатиме увагу громадськості, учнівської та студентської молоді, працівників органів влади та місцевого самоврядування до проблеми побудови в Україні системи управління, яка є адаптованою до європейських відповідників. Їх витоки творча група вбачає у міському самоврядуванні як одній з підвалин європейського культурно-правового простору.
Примірний показ фільму здійснюватиметься Чернігівською обласною державною телерадіокомпанією «Сівер-Центр» з 16 липня 2011 року (щосуботи) у вечірньому ефірі з повтором у неділю.
З промо-версією можна ознайомитись за адресою в мережі Інтернет: href=http://www.youtube.com/watch?v=MkMWWaJbk1A

Початок заходу в 11.00.
Місце проведення: актовий зал управління у справах преси та інформації за адресою вул. Белінського, 11.
Тел. для довідок: 676-052., 067-461-73-86.
Запрошуємо до участі всіх бажаючих.
Розділ: Переглядів: 847 | Розміщено: 10 липня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :