Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » ОСНОВНІ НАПРЯМИ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ
проаналізували учасники семінару, що відбувся в селищі Тростянець Чернігівської області. Представники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка, громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень», викладачі та працівники Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації обговорили методи інформаційно-роз’яснювальної роботи з європейської тематики, зокрема, заходи-дискусії та інформаційні заходи, консультування, круглі столи, відео конференції та ін.30_06_2011.jpg (442.38 Kb) Важливого значення, як зазначалося, набуває робота безпосередньо серед людей, не обмежених чіткими рамками аудиторії, що засвідчила практика організації наметового містечка «Європейського кварталу». Було зроблено наголос на необхідності постійного пошуку й вдосконалення форм і методів інформування, необхідності й методичної роботи в цьому напрямі, аналізу потреб аудиторії, врахування вікових, соціальних та інших особливостей.
Певний акцент було зроблено на обговоренні питань видавничої діяльності з європейської тематики та необхідності постійного оновлення веб-сайтів представлених організацій.
Захід було організовано за ініціативи ЦЄІ в м.Чернігів, Сіверського інституту регіональних досліджень, за підтримки МФ «Відродження».
Розділ: Переглядів: 738 | Розміщено: 5 липня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :