Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » “На перехресті демократії”

“На перехресті демократії”
З 24 грудня в рамках діяльності Чернігівського центру європейської інформації у відділі документів природничого та сільськогосподарського змісту ОУНБ ім. В.Г. Короленка відкрилася виставка фотографій, яка має назву “На перехресті демократії”. dsc09015.jpg (73.67 Kb)dsc09013.jpg (89.33 Kb)dsc09011.jpg (74.16 Kb)dsc09009.jpg (75.32 Kb) 15-25 липня 2012 року в містечку Угале (Латвія) зустрілися 30 молодих активістів на молодіжному обміні “На перехресті демократії” у рамках програми “Молодь в дії”.
Учасники з Росії, Чехії, Вірменії, Естонії, України та Латвії ділилися власним досвідом демократичних перетворень у своїх країнах (як держав-членів ЄС, так і пострадянських країн).
Серед мальовничої зелені латвійських краєвидів, на березі одного з найбільших озер Латвії – розгорталися гарячі дискусії та непередбачувані ігри.
Теми демократії, прав людини та участі молоді у житті громади обговорювалися з представниками центральної та місцевої влади, програвалися під час інтерактивних вправ та нарешті з’являлися на папері у вигляді кольорових та чорно-білих світлин.
Результатом проекту стала фотовиставка, яку учасники організували самостійно в Мистецько-культурному центрі Угале. Вона отримала назву на честь самого проекту “On the Crossroads of Democratization”.
Ця виставка зовсім скоро знов об’єднає Росію, Чехію, Вірменію, Естонію, Україну та Латвію на їх шляху до демократії, адже учасники повезли її з собою до своїх міст, у свої країни, де піднімають спільні питання та спільні проблеми демократії, прав людини та участі молоді у житті своїх громад.

Розділ: Переглядів: 747 | Розміщено: 26 грудня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :