Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Молодіжні програми Європейського Союзу

Молодіжні програми Європейського Союзу
розглянули студенти Чернігівських вузів під час інформаційно-просвітницького заходу з однойменною назвою. dsc066911.jpg (196.28 Kb) В рамках заходу, що був організований Центром європейської інформації в м. Чернігів спільно з громадською організацією «Сіверський інститут регіональних досліджень» студенти випускних курсів дізналися про можливості продовження освіти за кордоном, а саме в країнах Європейського Союзу, а також можливості участі у різноманітних програмах, спрямованих на підтримку міжкультурного спілкування та молодіжного співробітництва.
Зокрема, учасники заходу, а це заступник директора Чернігівської філії Європейського університету, керівник ЧМГО «Євроклуб» Юрій Ткач, консультант Центру європейської інформації в м.Чернігів Тетяна Шумська, головний спеціаліст Управління у справах внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Ігор Соф’їн ознайомили присутніх з низкою проектів та програм, які підтримують міжнародні академічні та культурні обміни. Серед них Teraz Wrocław, Німецька служба академічних обмінів DAAD, Еразмус Мундус, Програма імені Жана Моне та ін.
Студенти також отримали інформацію про веб-ресурси, які оперативно висвітлюють новини щодо навчання за кордоном та міжнародні молодіжні програми.
Розділ: Переглядів: 815 | Розміщено: 4 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :