Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Інформаційно-книжкова виставка

Інформаційно-книжкова виставка
З нагоди святкування Днів Європи в Україні в Чернігівській обласній науковїй бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулось урочисте відкриття книжково-інформаційної виставки “Я поділяю європейські цінності ”. dsc00390.jpg (189.02 Kb)dsc00387.jpg (106.74 Kb)dsc00375.jpg (169.23 Kb)dsc00376.jpg (163.93 Kb)dsc00361.jpg (134.67 Kb)dsc00359.jpg (158.87 Kb)dsc00369.jpg (166.16 Kb) Захід готувався в рамках діяльності Чернігівського центра європейської інформації. Формат заходу, що проходитиме на обласному рівні під загальним гаслом «Я поділяю європейські цінності», розроблений під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Організатори святкувань в м. Чернігів – громадська організація «Сіверський інститут регіональних досліджень» та Центр європейської інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка.
В урочистому відкритті виставки приймали участь представники органів влади, громадських організацій, спеціалісти в області філології, журналісти. На відкриття виставки була запрошена молодь
(студенти, представники євроклубів, в тому числі і шкільних),керівники євро клубів міста, вчителі шкіл, викладачі вузів та всі бажаючі, кому цікава тема європейської інтеграції України.
Про інформаційно – просвітницькі та культурно-мистецькі, спортивні та розважальні заходи із залученням широких кіл громадськості, які були проведені в населених пунктах області в останні роки розповів Ігор Соф’ін, начальник інформаційно-аналітичного відділу управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації .
Президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Геннадій Максак відмітив важливість об’єднання зусиль органів влади і громадськості у питанні побудови ефективної інформаційно-просвітницької кампанії, яка б змогла покращити рівень суспільної підтримки державного курсу на зближення з Європейським Союзом . У своїй розповіді він систематизував та узагальнив досвід, інформацію про діяльність громадських організацій, які реалізують політику європейської інтеграції та презентував збірку матеріалів “ Європейська інтеграція на регіональному рівні: Чернігівська область ” та подарував декілька екземплярів книги бібліотеці.
Олексій Маслов, журналіст, головний редактор інформаційного відділу телебачення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії ”Сівер-Центр’’ у своєму виступі акцентував увагу аудиторії на Європейському Союзі як явищі культури: його минуле, сучасне, майбутнє .
Надзвичайно зацікавлено був сприйнятий аудиторією Інформаційний огляд друкованих видань на Європейську тематику, що представлені на виставці ” Я поділяю європейські цінності ” та є основою діяльності Центру європейської інформації, який був проведений консультантом центру, бібліотекарем відділу краєзнавства Тетяною Шумською.
Жваво і з досить високими знаннями питань з європейської тематики учні, студенти і всі присутні на заході прийняли участь у пізнавальній вікторині проведеній Ервіном Міденом, студентом інституту історії, етнології та правознавства ім. О. Лазаревського Чернігівського Національного педагогічного університету. Питання вікторини були стосовно географії Старої Європи і Євросоюзу, етнографії мешканців цих країн, їх фінансової системи, культури, архітектури, європейських свят.
Переможці вікторини були нагороджені призами з символікою Євросоюзу.
Проведення такого заходу метою якого було донести до широкого загалу Європейські стандарти і Європейські цінності та сприяти наближенню Чернігівського регіону до них надзвичайно актуально і своєчасно.
Розділ: Переглядів: 1032 | Розміщено: 18 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :