Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Форум ЦЄІ України 2010

Форум ЦЄІ України 2010
Представники Чернігівського центру європейської інформації та громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень» взяли участь у черговому Форумі Центрів європейської інформації, що відбувся 16-19 червня 2010 року у смт. Славське Львівської області. Серед учасників були представники громадських організацій та обласних бібліотек з 15 областей України. Захід здійснювався за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “ Відродження ”. Після офіційного відкриття у перший день Форуму Центри європейської інформації мали змогу провести творчі майстерні, які у різних форматах (зустріч з живою книгою, книжкова виставка, урок-екскурсія, Art party, Інтернет-круїз “ Подорож країнами Європи ” та інш. ) відображували їх інформаційно-просвітницьку роботу. Також були проаналізовані загальноукраїнські проекти Мережі.
У перший та на другій день роботи Форуму представники польського проекту “ Тераз Вроцлав” познайомили учасників заходу зі його змістом. Акція - це некомерційна ініціатива мерії та вищих навчальних закладів Вроцлава (Польща) – запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вишів. В останні роки вищі навчальні заклади Вроцлава беруть активну участь у великих європейських програмах з обміну студентів і викладачів, як-от: Сократес/Еразмус, Леонардо да Вінчі, CEEPUS, і підписали партнерські угоди в рамках програми Еразмус Мундус. Про загальноєвропейські програми детальніше розповів представник ЛМГО “Інституту політичних технологій”- Олег Процак.
Наступним кроком була робота в групах по розробці плану діяльності мережевих ініціатив та їх презентації. Серед них - книжкові конференції,” живі книги”, відео-конференції та інших форматах, які можуть бути застосовані задля інформування цільових груп щодо євротематичних питань. По закінченні третього дня роботи учасниками Форуму разом з тренерами у вигляді інтерактивної гри обговорювалися , змінювалися та затверджувалися основні пункти Положення про Мережу ЦЕІ та його структура. Також учасники заходу внесли свої пропозиції щодо змін кандидатур у керівні органи Мережі та підвели підсумки.
Закінчився черговий Форум ЦЄІ врученням пам’ятних символічних сувенірів.
В останній четвертий день Форуму для представників регіональних Центрів європейської інформації була проведена екскурсія у гори. З туристичної бази ”Захар Беркут” учасники здійснили незабутній підйом канатною дорогою на висоту 1200м. над рівнем моря, де милувалися величними Карпатами, дихали свіжим повітрям гір, каталися на конях.
Розділ: Переглядів: 851 | Розміщено: 23 червня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :