Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Зустріч з Почесним консулом Латвійської Республіки в м. Чернігові

Зустріч з Почесним консулом Латвійської Республіки в м. Чернігові
dscn3283_sait_500x375.jpg (150.04 Kb)Представники Центру європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка та посадові особи місцевого самоврядування, що проходять навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації, 2 червня мали нагоду відвідати Почесне консульство Латвійської Республіки в Чернігівській області та м. Чернігові й поспілкуватися з Почесним консулом Оленою Вишняковою. Представники Центру європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка та посадові особи місцевого самоврядування, що проходять навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації, 2 червня мали нагоду відвідати Почесне консульство Латвійської Республіки в Чернігівській області та м. Чернігові й поспілкуватися з Почесним консулом Оленою Вишняковою.
«Латвія – маленька країна, населення в якій менше ніж в Києві. Але вона зробила великі кроки в своєму розвитку. Європейські країни-“cтарожили” підтримували Латвію на шляху до ЄС лише морально. Вона ж сьогодні намагається допомогти Україні більш конкретно», – наголосила пані Почесний посол.
Латвія однією з перших почала надавати допомогу Україні після початку війни на Сході. Наприклад, кризовий центр у м. Смілтене приймає на психологічну реабілітацію українських дітей, що постраждали внаслідок військових дій та втратили близьких людей. Почесне консульство бере участь у підготовці психологів для роботи у зоні бойових дій.
Під час зустрічі Олена Вишнякова зазначила, що діяльність Почесного консульства в Чернігові з самого початку носить практичний характер. Зокрема, в практичній площині налагоджено побратимські відносини між м. м. Черніговом та м. Огре. Так само знайдено латвійського побратима і для м. Ніжина. «Загалом, налагодження відносин у форматі «міста-побратими» в Україні є досить важкою справою» – підкреслила пані Почесний консул.
Насамкінець, Почесний Консул наголосила на важливості розвитку туристичної галузі м. Чернігова та привабливості Чернігівщини для потенційного відпочинку латвійців, а також розповіла про свої майбутні плани, серед яких запуск програми у сфері освіти у вересні поточного року. У Почесному консульстві проходитимуть безкоштовні вебінари. Викладачі провідних ВУЗів Латвійської республіки ділитимуться своїми знаннями в різних сферах освіти з усіма бажаючими.
dscn3271_sait_500x375.jpg (150.96 Kb)
dscn3238_sait_500x375.jpg (153.6 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 320 | Розміщено: 2 червня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :