Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Зустріч з експертом та відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій"

Зустріч з експертом та відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій"
Зустріч з директором Київського офісу Інституту Кеннана, кандидатом філологічних наук Ярославом Пилинським на тему «Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій» відбудеться 14 травня 2014 року в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. В режимі веб-зв’язку участь в обговоренні також зможуть взяти представники громадськості, науковці, освітяни, державні службовці інших регіонів України.«Антикорупційне законодавство ЄС. Науковець, громадський діяч висловить свою думку щодо специфіки антикорупційного законодавства країн Європейського Союзу, його адаптації та можливостей застосування в умовах України.
Ця тематична зустріч організовуватиметься Сіверським інститутом регіональних досліджень спільно з Чернігівським центром європейської інформації, Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» та Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації за підтримки проекту «Дні Європи-2014. Діалоги про цінності».
Початок заходу: об 11.00, місце проведення – пр.-т Миру, 43, ЦППК.

За сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays U
Розділ: Новини Переглядів: 403 | Розміщено: 8 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :