Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » ЗУСТРІЧ З АВТОРАМИ СЕРІЇ КНИГ«ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО»

ЗУСТРІЧ З АВТОРАМИ СЕРІЇ КНИГ«ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО»
15 березня 2012 року о 15 год.
в читальному залі Чернігівської Обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка відбудеться

ЗУСТРІЧ З АВТОРАМИ
СЕРІЇ КНИГ«ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО»
До уваги присутніх буде представлено нові видання серії: «Новгород - Сіверський – європейське місто» - автор Борис Домоцький, «Козелець – європейське місто» - автори Тамара Чумак, Любов Шара, «Семенівка – європейське місто» - автори Олександр Бичков та Сергій Гузоватий. Це нариси, що розкривають європейські контексти історії населених пунктів Чернігівщини з загальною ідеєю пошуку європейської ідентичності міст та містечок, що мають давню історію.
Автори науково-популярних видань, об’єднаних у загальну серію «Європейське місто», провідні науковці, історики, краєзнавці Чернігівщини зустрінуться з читачами бібліотеки, освітянами, представниками засобів масової інформації та тими, хто цікавиться історією рідного краю.
Про подальші видавничі плани у напрямі розвитку серії «Європейське місто» розкажуть представники Центру європейської інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка, Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень».
Також відбудеться зустріч з упорядником книги “Європейські традиції міського самоврядування в Україні”, кандидатом історичних наук, директором Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади Володимиром Бойко.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих.
Розділ: Новини Переглядів: 844 | Розміщено: 12 березня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :