Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Захист прав громадян України в Європейському суді»

«Захист прав громадян України в Європейському суді»
pict6520.jpg (81.53 Kb)Міжрегіональна відеоконференція за участі представників Чернігова, Черкас, Чернівців, Рівного та Миколаєва (в рамках діяльності Мережі центрів європейської інформації) відбулася 20 бер6зня в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Відомі юристи, адвокати, керівники правозахисних організацій України, начальники юридичних відділів адміністрацій та управлінь юстиції, науковці висвітлювали основні аспекти захисту прав українських громадян в Європейському Суді, особливості нормативно-правової бази, механізми підготовки відповідних пакетів документів. Окрім цього, предметом обговорення стали конкретні приклади захисту прав українців.
Зокрема, голова Адвокатського об’єднання «Чернігівська обласна колегія адвокатів», завідуючий pict6521.jpg (82 Kb)Спеціалізованою юридичною консультацією у справах європейського суду з прав людини Геннадій Авраменко наводячи приклади розгляду справ у Європейському суді, зазначив, що тривалість розгляду таких справ в середньому сягає кількох років. Експерт підкреслив, що сьогодні значна кількість справ не може бути розглянута із-за технічних помилок, незнання українськими громадянами механізмів підготовки відповідних документів. Захід відповідав одному з пріоритетних напрямків роботи, зазначеному у Стратегії розвитку Мережі ЦЄІУ до 2014 року, яка була прийнята минулого року на Форумі Мережі ЦЄІУ, а саме пошуку експертів з питань євроінтеграції та забезпечення їх комунікації з користувачами інформаційних послуг ЦЄІ. Веб-конференція підкреслила актуальність та перспективність роботи з експертами у рамках діяльності мережі ЦЄІУ.
Організаторами заходу в Чернігові виступили Центр європейської інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка та Сіверський інститут регіональних досліджень.
За підсумками міжрегіональної відеоконференції “Захист прав громадян України в Європейському суді” було підготовлено інформаційно-методичний збірник “Захист прав в Європейському суді з прав людини”. Повнотекстову версію збірника можна знайти за адресою: http://cppk.cg.gov.ua/Download/zahist_prav.pdf

Розділ: Новини Переглядів: 1104 | Розміщено: 25 березня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :