Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Виїзний семінар на європейську тематику для працівників Городнянської районної централізованої бібліотечної системи

Виїзний семінар на європейську тематику для працівників Городнянської районної централізованої бібліотечної системи
В приміщенні Городнянської районної централізованої бібліотечної системи відбувся виїзний семінар на Європейську тематику: «Питання євроінтеграції та інформаційне забезпечення потреб регіону» за ініціативи Центру європейської інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка та підтримки МФ «Відродження». На семінарі було розглянуто велике коло питань, пов’язаних з підтримкою бібліотеками України «Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 рр.».
Заступник директора з наукової роботи Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Ю. М. Самойленко надав інформацію стосовно питання євроінтеграції та її інформаційного забезпечення. Він розповів, що Центр європейської інформації займається підвищенням рівня обізнаності громадськості з євроінтеграційними процесами, підвищенням якості й ефективності державної політики європейської інтеграції України.
Про основні напрями діяльності Центру європейської інформації розповіла консультант Центру європейської інформації Т. Ю. Шумська. Вона акцентувала увагу слухачів на поточній діяльності та інформаційно-просвітницьких заходах, які проводились у рамках функціонування Центру.
Завідувач відділом науково-методичної роботи О. А. Сльозка надала інформацію щодо форм та методів роботи публічної бібліотеки з популяризації матеріалів ЄС та євроінтеграції України . А також звернула увагу на збирання, оброблення та надання відкритого доступу та можливості розповсюджувати матеріали; можливості одержання відповідної інформації з Інтернету, користування вебліографічними списками; надання телефонних та усних консультацій щодо євроорієнтації; проведення днів інформації, інформаційних куточків.
Присутні бібліотекарі сільських і міських бібліотек району зазначили, що бібліотеки, які мають великий досвід і потенціал у здійсненні інформаційно-просвітницької діяльності різного спрямування, не повинні стояти осторонь цієї теми. А тому завдання бібліотек пролягає в сприянні істотному поліпшенню обізнаності населення Чернігівського регіону щодо Європейського Союзу.
Розділ: Новини Переглядів: 741 | Розміщено: 24 лютого 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :