Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Виїзний семінар на європейську тематику

Виїзний семінар на європейську тематику
28 квітня 2010 року, о 11 години в приміщенні Сосницької районной централізованої біблітечної системи відбувся виїзний семінар на європейську тематику. Актуальні питання інфрмаційно-бібліографічної та просвітницької діяльності бібліотек висвітлила директор Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка
І. М. Аліференко. Директор зазначила, що саме публічна бібліотека є інформаційним посередником між владою та населенням, займаючи активну позицію щодо розвитку громадянського демократичного суспільства. Публічна бібліотека не повинна стояти осторонь громадського життя території, на якій знаходиться, повинна слідкувати, щоб ії інтереси та інтереси культури взагалі були відображені у місцевих програмах розвитку регіону.
Заступник директора з наукової роботи Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Ю. М. Самойленко надав інформацію стосовно питання євроінтеграції та інформаційного забезпечення. Він розповів, що Центр європейської інформації займається підвищенням рівня обізнаності громадськості з євроінтеграційними процесами, підвищенням якості та ефективності державної політики європейської та євроатлантичної інтеграції України та формування суспільного запиту на євроінтеграцію України через ініціювання, фінансову, експертну та організаційну підтримку громадських ініціатив задля перетворення України в насправді європейську державу.
Про діяльність Центру європейської інформації, його основні етапи та хід реалізації розповіла Консультант Центру європейської інформації Т. Ю. Шумська. Вона акцентувала увагу слухачів на поточної діяльності та інформаційно-просвітницьких заходах, які проводились у рамках функціонування Центру.
Завідувач відділом науково-методичної роботи О. А. Сльозка надала інформацію щодо форм та методів роботи публічної бібліотеки з популяризації матеріалів ЄС та євроінтеграції України. А також, збирання, оброблення та надання відкритого доступу та можливості розповсюджувати матеріали; можливості одерження відповідної інформації з Інтернету, користування вебліографічними списками; надання телефонних та усних консультацій щодо євроорієнтації; проведення днів інформації, інформаційних куточків.
Розділ: Новини Переглядів: 1717 | Розміщено: 8 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :