Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Відзначення Європейського тижня місцевої демократії в Чернігівській області

Відзначення Європейського тижня місцевої демократії в Чернігівській області
9 жовтня 2012 р. у залі засідань управління у справах преси та інформації облдержадміністрації проведено чергове засідання прес-клубу «Ділове слово» на тему: «Відзначення Європейського тижня місцевої демократії в Чернігівській області».09_10_2012_2_.jpg (54.5 Kb) Захід було організовано управлінням у справах преси та інформації, головним управлінням культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністраціі, Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Центром європейської інформації ОУНБ ім. В.Г. Короленка.
Про заплановані заходи з відзначення Європейського тижня місцевої демократії у Чернігівській області розповіли Петро Підгайний – заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Негода Олександра Іванівна – заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, Людмила Чабак – кандидат філософських наук, вчений секретар Чернігівського центру, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та консультант Центру європейської інформації Чернігівської ОУНБ ім. В.Г.Короленка.
Учасники засідання відзначили, що головним є не сам процес святкування Європейського тижня місцевої демократії, а роз’яснювальна діяльність, спрямована на підвищення якості роботи національних органів самоуправління на основі європейських стандартів.
Розділ: Новини Переглядів: 1044 | Розміщено: 11 жовтня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :