Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Відбувся перегляд та обговорення фільму «Виховання Уляни»

Відбувся перегляд та обговорення фільму «Виховання Уляни»
У приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації 6 травня проходив перегляд та обговорення фільму «Виховання Уляни», наданого Міжнародним фестивалем документальних фільмів про права людини DOCUDAYS UA. Показ був організований в рамках Днів Європи в Україні. Серед глядачів – освітяни, представники закладів культури, ЗМІ, працівники служб у справах дітей. У фільмі показано долю 9-річної особистості, перед якою безсилі всі педагогічні закони. Сестри з Общини нових святомучеників, де виховують Уляну, вважають її генетично зіпсованою. З нею не може дати раду навіть матінка Вєньяміна, колишній професійний педагог, яка стала православною вихователькою сиріт.
Перегляд фільму не залишив присутніх байдужими та викликав досить суперечливі почуття. Насамперед, «це може бути де завгодно, але тільки не в нас». Настільки доцільним та ефективним є таке ортодоксальне релігійне виховання? Можливо, таким шляхом можна прищепити дитині навички самообслуговування, певні моральні принципи, любов до праці тощо. Але чи зможе вона після цього жити в сучасному світі XXI ст. і наскільки така практика враховує психологічні особливості особистості, що тільки-но почала формуватися.

Час оприлюднення: 6 травня 2014 р.
Виконавець: Казіміров Д.В., Чабак Л.А.
конт. тел.: (8-0462) 676 052
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Нагадаємо, що всі покази Docudays UA відбуваються у партнерстві з «Днями Європи в Україні», організованими Мережею Центрів Європейської інформації України http://ukrcei.org/. Покази відбудуться у 15 областях України з 18 квітня по 18 травня 2014 року.

Дні Європи в Україні відбуваються вже втретє у форматі єдиної кампанії в різних регіонах України.
Docudays UA - неполітичний фестиваль. Та він - про права людини і про те, що в кожного з нас завжди є вибір: змиритися з диктаторським режимом, чи боротися за перемогу демократії. Сьогодні від вибору кожного з нас залежить майбутнє України.
Слідкуйте за нами на www.docudays.org.ua
Лайкайте на www.facebook.com/DocudaysUA
Твітніть на www.twitter.com/DocudaysUA

Розділ: Новини Переглядів: 457 | Розміщено: 7 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :