Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » В прес-клубі «Ділове слово» відбулася презентація друкованого видання та документального телефільму «Українські голови в Баварії»

В прес-клубі «Ділове слово» відбулася презентація друкованого видання та документального телефільму «Українські голови в Баварії»
kniga.jpg (61.53 Kb) 11 жовтня представники Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка взяли участь в засіданні прес-клубу «Ділове слово», яке відбулося в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації. Темою засідання стала презентація друкованого видання та документального телефільму «Українські голови в Баварії». Фільм створено Сіверським інститутом регіональних досліджень та Сіверським центром післядипломної освіти на основі побаченого та почутого головами територіальних громад. У ході прес-клубу мова йшла про інформаційно-освітній візит міських та селищних голів із Чернігівської області до міста Кемптен (Німеччина), що здійснювався за підтримки фонду Ганса Зайделя в рамках проекту «Сталий розвиток малих міст Чернігівської області».
Спікери:
• директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Володимир Бойко;
• Михайло-Коцюбинський селищний голова Микола Завальний;
• виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Федір Фесюн.
У книзі та телефільмі висвітлювалися низка ключових напрямів діяльності органів місцевого самоврядування міста Кемптена: благоустрою, будівництва, водопостачання та водовідведення, збереження та використання історико-культурної спадщини, використання відновлюваних джерел енергії, роботи місцевої влади з молоддю.

І серія документального телефільму «Українські голови в Баварії»: «Знайомтеся – Кемптен»https://www.youtube.com/watch?v=FjhYAJQDfcQ&list=PLja5_7TOSuBA-fRqArl6Wf6LPl4VxY0Li&index=8
knigi.jpg (247.46 Kb)
ugb4.jpg (208.38 Kb)
ugb3.jpg (182.42 Kb)ugb2.jpg (228.04 Kb)ugb1.jpg (210.76 Kb)

Розділ: Новини Переглядів: 549 | Розміщено: 11 жовтня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :