Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » В Чернігові відбувся круглий стіл «Європейські цінності: український вимір»

В Чернігові відбувся круглий стіл «Європейські цінності: український вимір»
66666666666666825821661.jpg (0.56 Kb) 17 травня о 14.00 год. у великій читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбулося засідання круглого столу «Європейські цінності: український вимір» в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи-2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!». 17 травня о 14.00 год. у великій читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбулося засідання круглого столу «Європейські цінності: український вимір» в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи-2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!».
У його роботі взяли участь, соціологи, психологи, лідери громадських організацій та ініціативна молодь Чернігова, яка займає активну громадську позицію у розвитку міста та громади в цілому.
Круглий стіл об’єднав активних молодих людей – лідерів, які прагнуть розвиватися, пізнавати світ і постійно розширювати горизонти мислення та зацікавлені у нових можливостях для самовдосконалення та пошуку однодумців. Присутні обговорили роль цінностей у житті людини та українського суспільства, а також питання важливості і потреби європейських цінностей для українців. Основною ідеєю заходу стали слова: якщо хочеш змінити світ, почни з себе!
Значну зацікавленість у присутніх викликала доповідь кандидата історичних наук, доцента кафедри гуманітарних наук Чернігівського державного технологічного університету, директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Бойка Володимира Миколайовича «Європейські витоки та цінності місцевого самоврядування».
Голова правління громадської організації «Жменя» Гусак Регіна Вікторівна поділилася результатами досліджень про фактори, які впливають на формування цінностей в суспільстві.
Кандидат філософських наук, керівник проектів Сіверського інститут регіональних досліджень Чабак Людмила Анатоліївна ознайомила присутніх з європейськими стандартами етики публічного управління.
Доповідь координатора житлово-комунальних та енергетичних програм Громадської мережі ОПОРА Восіканець Наталії Валеріївни «Польща та Україна. Цінності у порівнянні» мала значний успіх у присутніх.
У підсумку проведення заходу учасники семінару «Європейські цінності: український вимір» знайшли спільні цінності: ЖИТТЯ людини, свобода слова та добробут.

22222222rw0ueha.jpg (417.13 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 572 | Розміщено: 17 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :