Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У ДОПОМОГУ СТУДЕНТУ

У ДОПОМОГУ СТУДЕНТУ
Під таким заголовком ДТРК «Культура» підготувала новий документальний фільм з циклу «Книжковий сад». Він отримав назву «Чернігівська наукова книга». У відеострічці йдеться про зустріч читачів з авторами серії науково-популярних видань «Європейське місто» – зацікавлений глядач зможе дізнатися чому була започаткована зазначена серія, що і як автори хотіли показати, що, на їх думку, робить наші міста європейськими. Презентація відбулася наприкінці минулого року зусиллями Чернігівського центру європейської інформації обласної універсальної бібліотеки ім. В.Г. Короленка, Сіверського інституту регіональних досліджень, Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Тоді ж ЧОДТРК «Сівер-Центр» записала інтерв’ю з її учасниками. Завдяки цим зйомкам, а також роботі в Чернігові та Ніжині операторів Павла Олійника і Олександра Довбенка створено телеверсію події. Змонтувала стрічку режисер ДТРК «Культура» Галина Загороднюк.
Відтепер фільм доступний і на YouToube за адресою: http://www.youtube.com/watch?v=4ysDxcWDvHY.

****
Громадська організація «Сіверський інститут регіональних досліджень»
Поштова адреса: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, ЦППК. 14000 Тел.: (+380 462) 67-50-21, 77-43-12 Електронні адреси: E-пошта: siverian@gmail.com
Сайт організації: www.siver.uct.ua

"Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження" має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив у цій сфері.
Сайт програми: www.irf.kiev.ua/ua/programs/eui/eu
Розділ: Новини Переглядів: 1136 | Розміщено: 19 липня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :