Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У цьому році виповнюється десята річниця від заснування громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень».

У цьому році виповнюється десята річниця від заснування громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень».
За цей час організація реалізовувала свою діяльність у таких напрямах, як місцеве самоврядування, європейська та євроатлантична інтеграція, історія України. Проводилися семінари, наукові та науково-популярні конференції, видавалися книги. Ідея ж створення Сіверського інституту народилася у червні 2000 р. під час літньої школи «Нові підходи і вирішення в сучасних історичних дослідженнях: методологія, історіографія, культура наукового дослідження» у містечку Ворзелі Київської області. Організована Товариством дослідників Центрально-Східної Європи за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» Школа зібрала молодих науковців-істориків регіональних вищих навчальних закладів.
До вашої уваги документальний фільм за результатами події, що підготовлений Чернігівською обласною державною телерадіокомпанією «Сівер-Центр» за ініціативою її учасників.
З фільмом ви можете ознайомитись за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=5uQoEqO7oWk.

****
Громадська організація «Сіверський інститут регіональних досліджень»
Поштова адреса: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, ЦППК. 14000 Тел.: (+380 462) 67-50-21, 77-43-12 Електронні адреси: E-пошта: siverian@gmail.com
Сайт організації: www.siver.uct.ua

Розділ: Новини Переглядів: 817 | Розміщено: 6 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :