Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Чернігові відбувся круглий стіл «Взаємодія місцевої влади, територіальної громади, інституцій громадянського суспільства для зміцнення демократії»

У Чернігові відбувся круглий стіл «Взаємодія місцевої влади, територіальної громади, інституцій громадянського суспільства для зміцнення демократії»
kr.stil1.jpg (201.03 Kb)12 жовтня в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулося засідання круглого столу «Взаємодія місцевої влади, територіальної громади, інституцій громадянського суспільства для зміцнення демократії». Захід відкрила директор Чернігівської ОУНБ Інна Михайлівна Аліференко. Вона наголосила на важливій ролі публічної бібліотеки в інформуванні громадськості з питань євроінтеграції України. У його роботі взяли участь представники влади, лідери громадських організацій та ініціативна молодь Чернігова, яка займає активну громадську позицію у розвитку міста та громади в цілому. Цікавим був виступ щодо взаємодії місцевої влади та територіальної громади заступника директора Департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Чернігівської ОДА Оксани Сердюк.
Значну зацікавленість у присутніх викликала доповідь кандидата історичних наук, директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Володимира Бойка на тему: «Взаємодія місцевої влади з громадою в Німеччині». На прикладі баварського міста Кемптена він розповів про успішні практики, які можуть бути прикладом та орієнтиром для адаптації до українських реалій щодо посилення ролі місцевого самоврядування.
Презентація громадського консультанта ГМ ОПОРА Наталії Висіканець «Співпраця громадськості та депутатів – ознака демократії» дала можливість ознайомитись із прозорістю та відкритістю роботи народних депутатів.
Координатор громадської приймальні ГО МАРТ Інна Сімакіна розповіла про використання міжнародних стандартів участі громадянина у справах органів місцевого самоврядування на прикладі м. Чернігів.
Значну зацікавленість у присутніх викликала доповідь кандидата економічних наук, доцента кафедри соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій та керівника Інформаційного центру ЄС Чернігівського національного технологічного університету Альони Ревко з приводу громадської активності молоді для розбудови місцевої демократії.
Волонтер Корпусу Миру Кайл Колд наголосив на тому, що для розвитку громадянського суспільства необхідні саме громадяни, а не тільки мешканці.
Про розвиток шкільної демократії на прикладі школи № 1 Чернігова розповіли вчитель німецької мови Алла Ерліх та старшокласники із Президентської ради навчального закладу.
Радник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Никоненко наголосив про необхідність проведення інформаційно-освітніх заходів серед молоді та про роль публічної бібліотеки в об’єднанні громади.
Координатор Центру Європейської інформації ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка Ірина Розумій презентувала інформаційний проект бібліотеки «Європейський діалог».
У підсумку проведення заходу учасники круглого столу дійшли висновку про доцільність проведення подібних заходів, що сприятимуть підвищенню рівня громадянської свідомості, зокрема молоді.

За додатковою інформацією звертатися до координатора Центру Європейської Інформації Розумій Ірини (096)3716706, mail: rozir@ukr.net та партнера Центру з боку громадської організації Сіверський інститут регіональних досліджень Чабак Людмили (066)9783411 mail: seminog82@ukr.net
Захід проводиться Мережею Центрів Європейської Інформації в рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії за підтримки МФ "Відродження".

kr.stil2.jpg (213.58 Kb)

kr.stil.jpg (201.47 Kb)

kr.stil1.jpg (201.03 Kb)


kail_kold.jpg (180.94 Kb)

alla_erlih.jpg (204.98 Kb)

prezidenska_rada_shk.num1.jpg (190.45 Kb)

visikanec_n.jpg (182.56 Kb)

nikonenko_d.jpg (199.5 Kb)

Розділ: Новини Переглядів: 616 | Розміщено: 13 жовтня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :