Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Розмова про цінності у режимі форум-театру

Розмова про цінності у режимі форум-театру
Студенти вищих навчальних закладів Чернігова та області 4 квітня 2014 року візьмуть участь в обговоренні європейських цінностей за допомогою методики форум-театру. Сутність методики – це пошук в рамках запропонованого спектаклю разом з учасниками i учасницями шляхів вирішення проблеми або виходу із складної життєвої ситуації.
Відтак, форум-театр у Чернігові буде спрямований на обговорення ситуацій щодо утисків та правопорушень громадян з боку органів влади. Темою постановок стануть суспільні проблеми, які викликають занепокоєння та напруження серед громадян у спілкуванні з представниками владних інституцій. Зокрема, такі проблеми пов’язуються з порушеннями європейських цінностей та стандартів, зокрема, принципів належного врядування: відкритості, участі, відповідальності, ефективності, узгодженості.
Захід, організований Сіверським інститутом регіональних досліджень спільно з Чернігівським центром європейської інформації та Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації за підтримки проекту «Дні Європи-2014. Діалоги про цінності»
Участь у форум-театрі зможуть взяти всі охочі та внести свої пропозиції до зміни існуючої ситуації.
Початок заходу: о 12.00, місце проведення – пр.-т Миру, 43, ЦППК.

За сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.».
Розділ: Новини Переглядів: 439 | Розміщено: 3 квітня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :