Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Проекти енергозбереження вивчали посадовці

Проекти енергозбереження вивчали посадовці
sdc16937.jpg (96.58 Kb)Під час семінару «Державна політика енергозбереження країн Європейського Союзу. Проекти енергозбереження», що був організований Сіверським інститутом регіональних досліджень спільно з Центром європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» 26 вересня 2011р. Учасники семінару, а це досвічені голови територіальних громад Чернігівської області та представники громадськості, ознайомилися з Загальною стратегією ЄС щодо підвищення енергоефективності економіки і соціальної сфери, проаналізували досвід енергозбереження окремих країн ЄС (Данії, Німеччини, Польщі та ін.), торкнулися стану енергоспоживання у Україні та необхідності енергозбереження.
«Завдання пріоритетного розвитку енергетики завжди було в числі головних економічних завдань ЄС» - підкреслив керівник Чернігівської філії Державного підприємства “Учбово-експертний центр НАЕР” Сергій Зінченко. Він зазначив, що раніше це завдання вирішувалося проведенням відповідної політики в рамках окремих держав. Загострення проблеми енергоресурсів і конкурентної боротьби та посилення зв’язку політики з економікою поставили питання енергетичної безпеки країн ЄС на рівень загальноєвропейського.
«Сьогодні в Україні постала нагальна потреба залучення позитивного європейського досвіду щодо проектів енергозбереження» - такий висновок зробили учасники семінару.
Розділ: Новини Переглядів: 872 | Розміщено: 26 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :