Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Про європейську інтеграцію в Ріпкинській школі за кавою

Про європейську інтеграцію в Ріпкинській школі за кавою
Стереотипи, стосунки ЄС та України, питання геополітики, сучасних викликів та загроз - такі "не дитячі" питання в інтерактивній формі обговорювали школярі Ріпкинської ЗОШ 2 - учасники «Європейської освітньої кав'ярні», організованої Мережею центрів європейської інформації у співпраці з Сіверським інститутом регіональних досліджень, Центром сприяння розвитку громад (в рамках загальноєвропейської кампанії Re-ФОРМУЮСЬ європейцем).
25.05.2016_3.jpg (135. Kb) Стереотипи, стосунки ЄС та України, питання геополітики, сучасних викликів та загроз - такі "не дитячі" питання в інтерактивній формі обговорювали школярі Ріпкинської ЗОШ 2 - учасники «Європейської освітньої кав'ярні», організованої Мережею центрів європейської інформації у співпраці з Сіверським інститутом регіональних досліджень, Центром сприяння розвитку громад (в рамках загальноєвропейської кампанії Re-ФОРМУЮСЬ європейцем).
Школярі дізналися про сучасні процеси європейської інтеграції, а також взяли участь в інтерактивному обговоренні таких питань як «Що означає Європа для Вас? Які стереотипи ви маєте з цього приводу?», «Як Європа може бути вигідною для України?», «Як Україна може бути вигідною для Європи?», «Чому стереотипи небезпечні?», переглянули короткі фільми, які ілюструють існуючі виклики, процеси, що відбуваються в країнах ЄС.
Над кожним із зазначених вище питань школярі мали змогу подумати та висловити власне бачення. Наприклад, школярі зазначали, що серед стереотипів щодо жителів Європи може бути уявлення про європейців як про дуже успішних, стриманих людей, які дуже добре знають англійську мову.
Що ж до користі Європи для України, то це, на думку учнів, дозволить залучити в нашу державу новітні технології, експортувати товари, розвивати якісну медицину тощо. Цікаво, що на захід з європейської тематики більшість школярів прийшла у вишиванках.
До участі в організації європейської кав’ярні залучений волонтер Корпусу Миру США в Україні Кайл Колд, студентка Чернігівського національного технологічного університету Марія Стронська, а також представники низки проєвропейських громадських організацій Чернігівщини та Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Захід проведений Мережею Центрів Європейської інформації в рамках проекту Кампанія відзначення Днів Європи в Україні-2016 "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!" за підтримки МФ "Відродження"
25.05.2016_1_.jpg (31.77 Kb)25.05.2016_2_.jpg (42.37 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 359 | Розміщено: 26 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :