Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ

ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ
Британсько-Польським міжнародним інститутом суспільних наук (Київ) спільно з Центром Європейської інформації Чернігівської ОУНБ ім. В.Г.Короленка в приміщенні бібліотеки 30 серпня 2012 року була проведена презентація всеукраїнського проекту «Європейська освіта в Україні». Задовольнити потреби молоді та інтереси роботодавців у забезпеченні якісним і професійним кадровим резервом – це основні завдання проекту, який підтримує і координує Державна служба молоді і спорту МОНМС України , залучаючи до співпраці провідні ВНЗ Британії, Польщі, Німеччини, Чехії, Італії, Іспанії, Нідерландів, а також Федерацію роботодавців України.
Завдяки співпраці учасників проекту створено спеціалізований «Міжнародний інститут суспільних наук» (MINS) на базі Вищої лінгвістичної школи (Ченстохова, Польща) і його відділення в Україні «Британсько-Польський міжнародний інститут суспільних наук» (Київ, Україна). Завданням Інституту є надання широким верствам української молоді освітніх програм з урахуванням її індивідуальних інтересів та можливостей.
У заході взяли участь та виступили консультант ЦЄІ Т. Ю. Шумська Т. Ю., радник голови Чернігівської ОДА Б. О. Уваров , представник «Британсько-Польського міжнародного інституту суспільних наук» І. В. Попов та представниця Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.
Метою проекту є:
- навчання української молоді за європейськими стандартами;
- використання сучасних освітніх технологій;
- підготовка та перепідготовка високопрофесійних фахівців на вимогу роботодавців як України, так і країн ЄС;
- отримання диплома однієї або декількох європейських країн з подальшим їх визнанням в Україні.
Високопрофесійна підготовка за передовими європейськими стандартами дасть можливість не тільки отримати якісну, престижну освіту, а й в повному обсязі реалізуватися творчій особистості.

http://www.euro-osvita.com.ua, http://www.e-mins.eu
Розділ: Новини Переглядів: 1171 | Розміщено: 4 вересня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :