Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Міста Європи на стінах чернігівської бібліотеки.

Міста Європи на стінах чернігівської бібліотеки.
1272460042_100428eur01.jpg (10.59 Kb)26 квітня у приміщенні ОУНБ ім. В. Г. Короленка відкрито фотовиставку Володимира Миколайовича Бойка під назвою ”Місто Європейське” та виставку фоторобіт іноземних гостей – відвідувачів бібліотеки ”Європа очима іноземців”, яка була підготовлена Центром європейської інформації, що функціонує при відділі краєзнавства. Центр європейської інформації здійснює свою діяльність у рамках проекту ”Продовження діяльності існуючого Центру європейської інформації у м. Чернігів” у партнерстві з Сіверським інститутом регіональних досліджень та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

В.М. Бойко працює директором Чернігівського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
З метою навчання та стажування фотомитець відвідав різні європейські країни – Польщу, Естонію, Бельгію. Побачене закарбував на аматорському фото.
Серед іноземців, які люб’язно надали свої роботи для виставки є громадянин Італії Ренато Таралло та громадяни Сполученних Штатів Америки – волонтери Корпусу Миру Вайомінг МакКензі та Тері Метісон, які відвідали міста Старого Світу, а зараз перебувають у Чернігові. Відвідувачі виставки мають можливість помилуватися мальовничими куточками країн-членів ЄС, а саме – Франції, Італії, Бельгії, Чехії, Польщі.
1272460043_100428eur02.jpg (14.47 Kb)100428eur_a.jpg (11 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 2253 | Розміщено: 5 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :