Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЄВРОПИ В М. ЧЕРНІГІВ

ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЄВРОПИ В М. ЧЕРНІГІВ
19 травня Чернігів вкотре відзначив День Європи в Україні. Це свято Україна відзначає вдесяте. Цього року Сіверський інститут регіональних досліджень спільно з Центром європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка вже традиційно взяли участь у відзначенні Дня Європи в Україні.evro_belochka_raznoe_219.jpg (120.18 Kb) В рамках Четвертого відкритого міського Фестивалю країн Європи, організованого Управлінням культури Чернігівської міської ради, організації-партнери спорудили інформаційний намет, в якому було презентовано друковані та фотоматеріали, які стосуються європейської тематики.
Відповідно до своїх основних завдань організації акцентували свою увагу, в першу чергу, на інформаційних заходах, роз’ясненні серед громадськості європейських цінностей, можливостей навчання та стажування в європейських освітніх закладах, вивчення мови та культури європейських країн, діяльності інституцій Європейського Союзу тощо. Були також представлено роботи учасників фотоконкурсу «Європа очима молодих».
Також Сіверським інститутом та Центром європейської інформації за участю Чернігівського, Кіровоградського, Донецького та Херсонського центрів європейської інформації було організовано відео-конференцію «Європейський поступ України в ХХІ столітті». Захід відбувся в конференц-залі Чернігівської обласної ради.
За відгуками учасників, такого роду інформаційні кампанії дають можливість детальніше дізнатися про День Європи та Європейський Союз, що таке європейська інтеграція, в чому полягає її зміст та, власне, відчути себе європейцями.
evro_belochka_raznoe_228.jpg (188.37 Kb)evro_belochka_raznoe_218.jpg (167.76 Kb)evro_belochka_raznoe_268.jpg (114.81 Kb)evro_belochka_raznoe_293.jpg (187.08 Kb)evro_belochka_raznoe_223.jpg (90.45 Kb)evro_belochka_raznoe_224.jpg (88.19 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1245 | Розміщено: 23 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :