Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КВАРТАЛ» ДО ДНЯ ЄВРОПИ

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КВАРТАЛ» ДО ДНЯ ЄВРОПИ
1679_3.jpg (125.09 Kb) Наметове містечко «Європейський квартал» з розважальними та інформаційними заходами в рамках відзначення Дня Європи в Україні, було організовано 21 травня 2011 року в м. Чернігів. В сквері імені Б.Хмельницького розташувалися намети, в яких в різних формах надавалася інформація про Європу та європейців, Європейський Союз, європейську політику України та ін. У заходах наметового містечка взяли участь представники бібліотек, державні службовці, освітяни, студенти, школярі й навіть дошкільнята. Загалом, біля двох сотень людей протягом дня завітало до «Європейського кварталу».
Формат заходу під загальним гаслом «Я поділяю європейські цінності» був розроблений під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Організаторами святкувань в Чернігові стали громадська організація «Сіверський інститут регіональних досліджень» та Центр європейської інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка.
Серед локальних партнерів заходу: Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка, Головне управління культури, туризму та захисту культурної спадщини облдержадміністрації, громадська організація «Жменя», Перші Київські державні курси іноземних мов.
Відвідувачі «Європейського кварталу» в Чернігові могли завітати до намету «Європейський Союз», намету з інформацією про можливості освіти і навчання в Європі, експрес-школи іноземних мов, намету інтерактивних вправ та завдань, детальніше дізнатися про структуру та основні заходи «Єврокварталу» в інформаційному наметі. Окремими елементами наметового містечка стали виставка учасників конкурсу малюнків «Формат: європейські цінності» та народне голосування, полотно «Я поділяю європейські цінності», до створення якого могли долучитися всі бажаючі, соціомоб «Верховенство права» з парасольками.
Для гостей наметового містечка було проведено вікторини та конкурси на знання європейських мов, історії створення Європейського Союзу.
Серед певних «родзинок» заходу – екскурсія «Європейські цінності в м. Чернігів», проведена центральною частиною міста для гостей «Єврокварталу» кандидатом історичних наук Володимиром Пилипенком; конкурс «Складання карти Європейського Союзу» зі спеціально виготовлених для цього заходу пазлів, конкурс малюнків на асфальті «До Дня Європи в Україні» для найменших гостей містечка, презентація живих скульптур – аристократичних кавалерів та світських дам європейського суспільства.
За відзивами учасників, такого роду захід дав можливість детальніше дізнатися про День Європи та Європейський Союз, та, власне, відчути себе європейцями.
Завітали на захід і представники органів державної влади, зокрема, управління у справах преси та інформації, внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, які висловили підтримку такого роду заходам.
8227_1.jpg (133.01 Kb)4311_7.jpg (183.56 Kb)9926_5.jpg (115.55 Kb)1977_4.jpg (102.14 Kb)4253_2.jpg (105.47 Kb)2541_1.jpg (133.01 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 2586 | Розміщено: 23 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :