Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Європейські традиції старого міста»

«Європейські традиції старого міста»


обговорили учасники виїзного семінару, що відбувся в м. Новгород-Сіверський. В рамках заходу, що проходив за ініціативи Центру європейської інформації в м.Чернігів, Сіверського інституту регінальних досліджень, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» було здійснено порівняльний аналіз історичного, культурно-політичного та суспільного поступу давнього Чернігівського міста з тисячолітньою історією з відповідними тенденціями міст європейських.
Учасники заходу, а це освітяни, державні службовці, працівники культури поглянули на традиції стародавнього Новгорода-Сіверського в європейському контексті, визначили параметри його «європейскості», серед яких розвиток його туризму, поєднання стародавніх традицій і сучасного розвитку, що знайшло своє відображення в архітектурі, культурних традиціях, ментальності мешканців.
Порівняльний аналіз дозволив виокремити і ті проблеми, які заважають європейським тенденціям міста. Серед них: брак коштів для розвитку туристичної інфраструктури, будівництва та збереження неповторного вигляду його споруд тощо.
Заходи до відзначення Дня Європи в Україні продовжились і наступного дня – у вигляді пілотної ексткурсії «Європейські куточки Чернігова», яку провів директор Сіверського інституту регіональних досліджень Сергій Лепявко..

Розділ: Новини Переглядів: 1016 | Розміщено: 19 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :