Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Дні Європи в Україні з Docudays UA!

Дні Європи в Україні з Docudays UA!
13 травня о 16.00 год. у приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в рамках Днів Європи в Україні продовжить представлення найкращих документальних стрічок цьогорічного фестивалю. Цього разу у програмі – показ фільму «Путінські ігри». Після перегляду відбудеться традиційне обговорення. Модератор – Дмитро Казіміров.
Вхід - вільний.

АНОТАЦІЯ ФІЛЬМУ
Вперше за всю історію Зимових Олімпійських ігор змагання проводять на субтропічному курорті. «Сочі 2014» за витратами на підготовку – найдорожча Зимова Олімпіада, яка б’є всі рекорди за масштабами корупції та манії величі. Для прикладу, на будівництво 45-кілометрової дороги до Олімпійського селища були витрачені такі кошти, за які цю дорогу запросто можна було б вкрити золотом або вимостити чорною ікрою. Режисеру Алєксандру Ґєнтєлєву вдалося поговорити з багатьма ключовими фігурами – від мера міста Сочі та корумпованих підрядників, сенаторів і лобістів, до президента Олімпійського комітету Росії. Ці розмови допомогли авторові продемонструвати, що підготовка цієї Олімпіади є відчутною екологічною загрозою та історією про величезне розкрадання грошей.
До зустрічі в кіно!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Нагадаємо, що всі покази Docudays UA відбуваються у партнерстві з “Днями Європи в Україні”, організованими Мережею Центрів Європейської інформації України http://ukrcei.org/. Покази відубудуться у 15 областях України з 18 квітня по 18 травня 2014 року.

Дні Європи в Україні відбуваються вже втретє у форматі єдиної кампанії в різних регіонах України.

Docudays UA - неполітичний фестиваль. Та він - про права людини і про те, що в кожного з нас завжди є вибір: змиритися з диктаторським режимом, чи боротися за перемогу демократії. Сьогодні від вибору кожного з нас залежить майбутнє України.
Слідкуйте за нами на www.docudays.org.ua
Лайкайте на www.facebook.com/DocudaysUA
Твітніть на www.twitter.com/DocudaysUA

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь за тел.: 676-052, 0674617386
КОНТАКТНА ОСОБА Чабак Людмила Анатоліївна

Розділ: Новини Переглядів: 410 | Розміщено: 7 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :