Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Дні Європи в Україні з Docudays UA!

Дні Європи в Україні з Docudays UA!
6 травня о 15.30 год. у приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в рамках Днів Європи в Україні представляє найкращі документальні стрічки цьогорічного фестивалю. У програмі – показ фільму «Виховання Ульяни». Після перегляду відбудеться обговорення з авторами. Модератор – Людмила Чабак.
Вхід - вільний.

АНОТАЦІЯ ФІЛЬМУ
Перед цією унікальною 9-річною особистістю безсилі всі педагогічні закони. Хороші діти старанно працюють і моляться, граються разом. Погана Ульяна не молиться і проводить час наодинці з собою. ЇЇ мама наркоманка, а бабуся – алкоголічка. Тому cестри з Общини нових святомучеників, де виховують Уляну, вважають її генетично зіпсованою. З нею не може дати раду навіть матінка Вєньяміна, колишній професійний педагог, яка стала православною вихователькою сиріт.

До зустрічі в кіно!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Нагадаємо, що всі покази Docudays UA відбуваються у партнерстві з “Днями Європи в Україні”, організованими Мережею Центрів Європейської інформації України http://ukrcei.org/. Покази відубудуться у 15 областях України з 18 квітня по 18 травня 2014 року.

Дні Європи в Україні відбуваються вже втретє у форматі єдиної кампанії в різних регіонах України.

Docudays UA - неполітичний фестиваль. Та він - про права людини і про те, що в кожного з нас завжди є вибір: змиритися з диктаторським режимом, чи боротися за перемогу демократії. Сьогодні від вибору кожного з нас залежить майбутнє України.
Слідкуйте за нами на www.docudays.org.ua
Лайкайте на www.facebook.com/DocudaysUA
Твітніть на www.twitter.com/DocudaysUA

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь за тел.: 676-052, 0674617386
КОНТАКТНА ОСОБА Чабак Людмила Анатоліївна
Розділ: Новини Переглядів: 413 | Розміщено: 5 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :