Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Чернігівці на VI міжнародній конференції у Славському

Чернігівці на VI міжнародній конференції у Славському
7861_imagaae.jpeg (127.07 Kb)
1-4 березня у селищі Славське відбулася VI міжнародна конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: європейські орієнтири». Захід проводився для керівників бібліотек, представників обласних бібліотек, викладачів бібліотечних дисциплін у ВНЗ. Представником від ОУНБ ім. В. Г. Короленка була Оксьоменко Марина бібліотекар відділу наукової інформації та бібліографії. Також до конференції приєдналися гості із Молдови, Білорусі та Литви. Вони працювали у підгрупах із іншими учасниками і радо ділилися своїм досвідом. Кожен з представників країн-гостей вніс свою цікавинку у захід. Наприклад представники з Литви створили незабутній «литовський сніданок», на якому розповіли як об’єднати колектив, читачів чи просто людей за інтересами. Разом з ними ми співали пісню про прагнення свободи.
Бібліотекарі з Молдови поздоровили всіх з першим днем весни та подарували маленькі національні подаруночки. Деякі представники бібліотек радо поділилися новими методами роботи своїх бібліотек, новими впровадженнями та надихнули до ще більшої роботи у бібліотечній справі.
На час конференції тренерами були – президент УБА Ірина Шевченко яка розповіла про організацію роботи пунктів європейської інформації, Валентина Пашкова віце-президент УБА розказала про інноваційну освіту, Тетяна Якушко тренер ГТР повідала про різні ресурси, можливості обміну та різний виклад інформації. Головний редактор журналу «Бібліотечний форум» Олена Башун, познайомила із новими стратегіями та шляхами для розповсюдження інформації про Європейський союз через бібліотеку.
Сама конференція пройшла дуже плідно та насичено. Кожен з присутніх отримав багато нової інформації, цікавинок, рекомендацій та просто гарного настрою.
9299_image.jpeg (121.85 Kb)12_jn2nslkcrw.jpg (109.37 Kb)1815_imagrrre.jpeg (79.61 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 560 | Розміщено: 17 березня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :