Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Cемінар-тренінг на тему: «Підвищення якості і конкурентоспроможності системи освіти, розвитку сфери культури, туризму та охорони культурної спадщини (в контексті європейських стандартів)»

Cемінар-тренінг на тему: «Підвищення якості і конкурентоспроможності системи освіти, розвитку сфери культури, туризму та охорони культурної спадщини (в контексті європейських стандартів)»
Сіверський інститут регіональних досліджень спільно з Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації, Центром європейської інформації в м. Чернігів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» стали організаторами одноденного семінару-тренінгу «Підвищення якості і конкурентоспроможності системи освіти, розвитку сфери культури, туризму та охорони культурної спадщини (в контексті європейських стандартів)» для керівників гуманітарної сфери, що відбувся на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 13 серпня. Під час навчання перед слухачами до слова були запрошені заступники голови облдержадміністрації Віктор Тканко та Микола Стрілець, начальники профільних обласних управлінь та відділів, а також фахівці апарату облдержадміністрації, керівники державних та комунальних закладів гуманітарної сфери. У ході тренінгу було обговорено низку правових та професійних гуманітарних питань, проблем та векторів розвитку гуманітарної сфери у державному управлінні України.
Підводячи підсумки тренінгу, всі учасники дійшли згоди в тому, що між ними відбулась змістовна розмова, яка сприяла взаємозбагаченню та обміну досвідом.
Розділ: Новини Переглядів: 1104 | Розміщено: 19 серпня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :