Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » 13 травня 2014 року в Чернігові демонструвався фільм про підготовку до Зимової Олімпіади «Сочі 2014» ку

13 травня 2014 року в Чернігові демонструвався фільм про підготовку до Зимової Олімпіади «Сочі 2014» ку
В рамках Днів Європи в Україні у приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації 16 травня відбувся показ та обговорення документального фільму про заходи щодо проведення Зимової Олімпіади «Сочі 2014». Фільм наданий Міжнародним фестивалем документальних фільмів про права людини DOCUDAYS UA. У перегляді кінокартини взяли участь представники органів місцевого самоврядування, представники громадськості, закладів культури та ЗМІ. 0.jpg (64.89 Kb) Перегляд стрічки ізраїльського режисера Алєксандра Ґентєлєва викликав неоднозначне ставлення у глядачів. З одного боку, вона розповідає про змагання із зимових видів спорту, що вперше за всю історію Зимових Олімпійських ігор проводились на субтропічному курорті. Але за обсягом витрачених коштів ця Зимова Олімпіада виявилася найдорожчою. Глядачі мали змогу подивитися інтерв’ю багатьох ключових фігур – міського голови Сочі, керівників будівельних компаній, сенаторів, президента Олімпійського комітету Росії, відомих російських політиків та спортсменів. З їхніх розповідей виникло цілком закономірне питання, що насправді стояло за організацією цих змагань? Наскільки виправданою є ціна за манію величі однієї чи певної групи осіб, що обертається розпорошенням колосальних ресурсів державного бюджету та несе пряму загрозу екології, економічному та суспільному розвитку країни?

Час оприлюднення: 13 травня 2014 р.
Виконавець: Казіміров Д.В.
конт. тел.: (8-0462) 676 052
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Нагадаємо, що всі покази Docudays UA відбуваються у партнерстві з «Днями Європи в Україні», організованими Мережею Центрів Європейської інформації України http://ukrcei.org/. Покази відбудуться у 15 областях України з 18 квітня по 18 травня 2014 року.
Дні Європи в Україні відбуваються вже втретє у форматі єдиної кампанії в різних регіонах України.
Docudays UA - неполітичний фестиваль. Та він - про права людини і про те, що в кожного з нас завжди є вибір: змиритися з диктаторським режимом, чи боротися за перемогу демократії. Сьогодні від вибору кожного з нас залежить майбутнє України.
Слідкуйте за нами на www.docudays.org.ua
Лайкайте на www.facebook.com/DocudaysUA
Твітніть на www.twitter.com/DocudaysUA
Розділ: Новини Переглядів: 441 | Розміщено: 13 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :