Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Європейська політика щодо прикордонного контрою, надання тимчасового притулку, імміграції

Європейська політика щодо прикордонного контрою, надання тимчасового притулку, імміграції
11.05.2016_2.jpg (92.37 Kb)
Круглий стіл «Європейська політика щодо прикордонного контрою, надання тимчасового притулку, імміграції» в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» відбувся 11 травня 2016 року в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Круглий стіл «Європейська політика щодо прикордонного контрою, надання тимчасового притулку, імміграції» в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» відбувся 11 травня 2016 року в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
Учасники заходу, а це працівники Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, Державної міграційної служби України поділилися своїми враженнями щодо роботи з нелегальними мігрантами, зазначивши, що Україна для абсолютної більшості з цих іноземців – лише транзитна країна по дорозі до Європейського Союзу.
Учасники проаналізували складові Європейської політики щодо прикордонного контрою, надання тимчасового притулку, імміграції. Зокрема, обговорення торкнулося таких питань як директиви ЄС «безпечні країни походження», квоти та перерозподіл мігрантів, депортація та утримання мігрантів в країнах ЄС та ін.
11.05.2016_1.jpg (73.24 Kb)
Розділ: Новини, Наші партнери Переглядів: 280 | Розміщено: 12 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :