Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНФОРМАЦІЇ
відбудеться в приміщенні прес-клубу «Ділове слово»
15 листопада 2011 року
Центр європейської інформації є інформаційно-ресурсною структурою, що діє при Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г.Короленка та надає доступ усім зацікавленим особам до інформаційних джерел та електронних баз даних матеріалів із широкого кола питань європейської інтеграції. Сьогодні подібні центри створені в 15 регіонах України та об’єднані в Мережу центрів європейської інформації України За роки діяльності в Чернігівському центрі європейської інформації накопичені значні ресурси, що дозволяють проводити якісне консультування та пошук інформації з питань навчання та стажування в країнах Європейського Союзу, візових питань, залучення європейських партнерів для спрівпраці, економіки, політики, освітніх та культурних процесів в країнах Європи тощо. Серед користувачів Центру – студенти, викладачі, науковці, журналісти та низка інших категорій громадян Чернігова та Чернігівщини. Протягом останніх трьох років Чернігівський центр європейської інформації діяв у партнерстві з громадською організацією «Сіверський інститут регіональних досліджень».
В рамках презентації планується ознайомлення з основними напрямами Чернігівського центру європейської інформації, представлення основних інформаційних та методичних «продуктів».
Учасники презентації планують поділитися з присутніми своїми планами на майбутнє, представити ініціативи, які будуть реалізовані в наступному році.
Розділ: Анонси Переглядів: 889 | Розміщено: 13 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :