Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » «Європейська освітня кав’ярня» в Ріпках

«Європейська освітня кав’ярня» в Ріпках
24 травня об 11 годині в селищі Ріпки розпочнеться «Європейська освітня кав’ярня». Захід проходитиме в Ріпкинській загальноосвітній школі №2 в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!». 24 травня об 11 годині в селищі Ріпки розпочнеться «Європейська освітня кав’ярня». Захід проходитиме в Ріпкинській загальноосвітній школі №2 в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!».
Школярі дізнаються про європейські можливості навчання, а також візьмуть участь в інтерактивному обговоренні таких питань як «Що означає Європа для Вас? Які стереотипи ви маєте з цього приводу?», «Як Європа може бути вигідною для України?», «Як Україна може бути вигідною для Європи?», «Чому стереотипи небезпечні?», зможуть переглянути короткі фільми, попрацювати в командах, стати учасниками дебатів та дискусій.
До участі в організації європейської кав’ярні залучений волонтер Корпусу Миру США в Україні Кайл Колд.
На захід запрошуються всі бажаючі.

За додатковою інформацією звертатися до консультанта Центру Європейської Інформації Оксьоменко Марини (063)7033435, mail: sait1@mail.ua та координатора – партнера Центру з боку громадської організації Сіверський інститут регіональних досліджень Чабак Людмили (066)9783411 mail: seminog82@ukr.net

Захід проводиться Мережею Центрів Європейської інформації в рамках проекту Кампанія відзначення Днів Європи в Україні-2016 "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!" за підтримки МФ "Відродження"
Розділ: Анонси Переглядів: 318 | Розміщено: 23 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :