Центр європейської інформації в м. Чернігів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Про нас

8 грудня 2009

Про Центр європейської інформації

Мета створення Чернігівського центру європейської інформації - підвищення рівня обізнанності з питань європейської інтеграції та надання доступу до носіїв інформації. Населення області, усі зацікавлені структури отримали можливість в одному місці знайти всю необхідну інформацію про кроки і стан шляху України до ЄС.
Завдання центру:
збір, обробка, зберігання, забезпечування відкритого доступу до літератури та інщих матеріалів з питань європейської інтеграції;
надання безкоштовного доступу відвідувачам та користувачам до інформації в мережі інтернет;
cтворення електронної бази матеріалів, що містяться в інформаційному центрі, та забезпечення доступу до неї через мережу інтернет;
робота консультанта;
Організація та здійснення заходів, спрямованих на привернення уваги громадськості регіону до інформаційного центру (прес-конференції для журналістів, круглі столи та семінари з питань європейської інтеграції, конкурси та інші заходи для молоді, тощо).

Розклад роботи:
понеділок: 12:00 - 16:00
вівторок: 12:00 - 16:00
середа: 12:00 - 16:00
четвер: 12:00 - 16:00
субота: 10:00 - 16:00

Про нас

17 листопада 2016

Європейський діалог: інформаційно-освітній проект

blog_1.jpg (85.11 Kb)


В Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка розпочав роботу новий інформаційно-освітній Інтернет-портал «Європейський діалог». Головною метою нового інформресурсу є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності населення щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень, надання можливостей для ознайомлення з роллю Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії. Поширення інформації про культуру, науку, європейські стандарти життя, різні форми та можливості участі громадян в прийнятті рішень на місцевому рівні активно сприяє підвищенню активності населення у соціальному, культурному, економічному та політичному житті. Успішні практики можуть бути прикладом та орієнтиром для адаптації до українських реалій.

http://eucenter.blogspot.com/

Про нас

14 грудня 2009

Контакти

Чернігів
Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка, пр. Миру, 41,
тел.: (04622)775-157,
eurocentrechernihiv@gmail.com, http://cn.ukrcei.org
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Чернігів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :